İçeriğe geç
Bebeğinize Oyuncak Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz? - Baboo

Bebeğinize Oyuncak Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Birçok bebek oyuncaklara bayılır ve önlerine gelen her oyuncakla oynar. Bu nedenle ebeveynler için doğru oyuncak seçimi bebeğinizin gelişimi için en önemli konulardan birisidir. Algıları açık ve öğrenmeye hevesli bebekler için bebeğin ilgisine, ihtiyaçlarına ve gelişim özelliklerine uygun oyuncaklar seçmek çok önemlidir.

Bebekler için oyuncak seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan birisi de oyuncağın üretiminde kullanılan maddelerdir. Bebeğinize almayı düşündüğünüz oyuncağın zararlı kimyasallar içermemesi oldukça önemlidir.

Baboo’da tüm oyuncaklar %100 organik pamuk, yünsüz, tüysüz, antialerjik iplerle elde yapılır.

Uyku Arkadaşının Faydaları Nedir?

Bir çocuğun kendi kendine uykuya dalmasını kolaylaştıran nesnelere uyku arkadaşı denir. Bebeklerin uyku sorununa çözüm olarak uzmanlar uyku arkadaşını tavsiye etmektedir. 

Uyku arkadaşları bebeklerin kendini güvende hissetmelerini sağlar. Kendini güvende hisseden bebekler daha rahat uykuya dalarlar. Uyku arkadaşları sayesinde bebeğinizin kendi kendine uykuya dalması ve uyandıktan sonra tekrar uykuya geçişi kolaylaşır.

Baboo Uyku Arkadaşları %100 organik koton ip ile elde örülmüştür. Alerjen madde içermez ve kaşındırmazlar.

Çıngırağın Faydaları Nelerdir?

Çıngıraklar özellikle 0-12 ay grubundaki bebeklerin ilgisini çeken farklı renk ve sesteki oyuncaklardır. Bebeklerin görme ve işitme duyularının gelişim sürecinde önemli rol oynarlar.

Baboo Çıngırakları %100 organik koton ip ile elde örülmüştür. Alerjen madde içermez ve kaşındırmazlar.

Bebeklerin kavrama yöntemi ile oynadığı bu oyuncakları Baboo’da bulabilirsiniz.

Sonraki makale Yenidoğan Bebek Bakımı
Türkçe
Türkçe