İçeriğe Geç

Baboo Kadın Hareketi

Baboo, kadınların aile ve ülke ekonomisine katkısını sürdürülebilir şekilde destekleyen, bir sosyal oluşumdur. Bir yandan bebeklere tıpkı kendileri gibi saf ve doğal olanı sunarken, bir yandan da kadının, ekonomik ve sosyal olarak var olma serüvenine katkı sağlar. 

Baboo’dan alınan her ürün, özenle seçilmiş organik iplerden ve Türkiye’nin dört bir yanındaki kadınların, hünerli ellerinden ortaya çıkar. Sitemizde yer alan tüm el örgüsü ürünlerin etiketlerinde, o ürüne hayat veren kadının hikayesini de bulabilirsiniz. 

Kendi geçmişinde sahip olduğu saflık ve doğallığı, kendisinin ya da sevdiklerinin bebeğine de yaşatmak isteyenlerin, Baboo’dan vereceği siparişler, aile bütçesine katkı sağlayan bir başka kadının el emeği ve göz nuruyla hayat bulur.

Baboo’daki her örgü giysinin özünde saflık, doğallık ve emek var...Baboo ürünlerini, sizler bebeğiniz ya da yakınlarınızın bebeğine hediye olarak tercih ederek, bu ülkenin herhangi bir şehrinde, bir kadının emeğiyle var oluşuna da katkı sağlamış olursunuz.

 

TR
TR